STW BYDGOSZCZ Sp. z o.o.

Lipniki ul. Łochowska 16
86-005 Białe Błota
NIP: 5542921578
REGON: 000336496
tel. +48 52 3814141
spedycja@stw.bydgoszcz.pl
biuro1@stw.bydgoszcz.pl

Goście

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.

Tu jesteśmy

Mapka dojazdu -->

Międzynarodowy transport rzeczy

Posiadamy zestawy TIR o długości 13,65m (plandeka) wyposażone w wymagane urządzenia techniczne i satelitarny system łączności.

Podstawową cechą naszej pracy jest solidność i terminowość wykonania zleconych przewozów.

Transport krajowy

Usługi krajowe wykonujemy samochodami średnio i wysokotonażowymi, tj. zestawami ciągnik z naczepą oraz wywrotkami o ładowności od 10 do 26 ton.

kraj2

kraj3

Rozładunek wagonów

Rozładunki wagonów z tłuczniem, kamieniem, opałem wykonujemy mechanicznie za pomocą urządzeń rozładunkowych. Rozładowany towar transportujemy na miejsce składowania wskazane przez zleceniodawcę.

Nasza zdolność rozładunkowa wynosi kilkadziesiąt wagonów w ciągu jednej doby. Posiadamy nowoczesny sprzęt, który możesz zobaczyć w akcji na poniższych filmach:

Remonty pojazdów

Wykonujemy remonty samochodów, naczep i autobusów wszystkich marek. Specjalizujemy się szczególnie w samochodach marki RENAULT

warsztat

Tachografy

Wykonujemy naprawy, instalacje oraz legalizacje (sprawdzenie) tachografów samochodowych wszystkich typów. Czynności te wykonujemy we własnej pracowni wyposażonej w nowoczene oprzyrzadowanie. Usługi wykonujemy we wszystkie dni tygodnia z wyłączeniem niedziel w terminach dogodnych dla klientów.

Demontaż (kasacja) samochodów

Na podstawie UPOWAŻNIENIA Wojewody Kujawsko-Pomorskiego nr C-02 z dnia 06.07.2005 prowadzimy Stacje Demontażu Pojazdów. Wydajemy zaświadczenia w wycofaniu pojazdu z eksplatacji. Zaświadczenie o wycofaniu pojazdu z eksplatacji zgodnie z art. 79 ust. 1 Prawa o Ruchu Drogowym (Dz.U. Nr 58) jest niezbędne przy wyrejestrowywaniu samochodu w organie rejestrującym.